Bilgisayar açıldığında açılan programları kapatmak

Windows 7 kullanıyorum. Bilgisayar açıldığında otomatik olarak pek çok program açılıyor. Bilgisayar çok yavaşladı. Bilgisayar açıldığında açılan programları kapatmak için ne yapmam gerekir?  Başlangıçta açılan programları nasıl kapatırım?

alivecan alivecan (337)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows 7'de Bilgisayar açıldığında açılan programları kapatmak için

    Başlangıçta çalışan gereksiz programları nasıl kaldırırım? linkini inceleyebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

      windows + r tuşlarını kullanarak çalıştırı açınız daha sonra buraya msconfig yazcaksın.4. sıradaki başlatmaya tıklayıp bilgisayar açıldığındaki otomatik çalışan programları görüceksin hangisinin başlamasını istemiyorsan yanından tiki kaldırıp tamam a basıcaksın.

      kralsucuk kralsucuk (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        CCleaner programını yüklersen başka fonksiyonlar yanında bunuda yapabilirsin.

        cylon cylon (1)