bilgisayar açıldıgında CCLEANER izin istiyor nedenki?

arkadaşlar pcyi her açtıgımda ccleaner izin istiyor ben "hayır" diyorum her zaman arkadaşlar bunu nasil kapatabilirim?

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ccleaner default olarak baslangicta çalışmaya ayarlıdır. Program ayarlarından veya görev yöneticisi "başlangıç" sekmesinden programın PC acilisinda çalışmasını iptal edersen problem ortadan kalkar.

    Bu halde programı ihtiyaç hallerinde mouse ile bağlantı veya kısa yolunu kullanarak kendin açarsın.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    CCleaner Pc açıldığıda sesiz olarak gizli simgelerde açılır farketmesin hiç ayarlarda bir değişiklik olmuştur

    CCleaner bilgisayarınızdan tamamen kaldırın yeniden kurun düzelmesi grekir

    candan candan (4301)