Bilgisayar açıldığında ekran gidiyor ve fanlar yavaşlıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Daha önceden de olmuştu ama 7 aydır karşılaşmadığım bir sorun. Bilgisayarı açıyorum Chrome veya başka bir şeye girince ekran kapanıyor ve ekranda analog yazısı çıkıyor. Fanlar yavaşlıyor ancak gücü kesip tekrar açınca oluyor. Termal macunu yeni değiştirdim. Sıcaklığı Aida64 ile test ettim 30 dakikalık stres testi sonucunda 47 derece sabit kalmıştı, sizce sorun neyde?

suzz suzz (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    RAM'larda sorun olabilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

      PSU'da sorun olabilir.

      hydra hydra (3800)