bilgisayar açıldığında windows msg dll başlatmada sorun hatsı veriyor

bilgisayar her açıldığında  C:/programdata/windowsmsg dll başlatmada sorun hatası veriyor

batuhanovic78 batuhanovic78 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    sorunuza uyan bir cevap  daha önceden yazılmış işinizi görebilirhttp://uzmanim.net/soru/belirtilen-modul-bulunamadi-backgroundcontainer-dll/41919

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Sorun SysMenu.dll hatası ile şu linkde anlatılanları yapın: SysMenu.dll hatası

      SysMenu.dll  hatası değil de başka dll hatası ise o zaman DLL dosyasının tam adını ve doğru bir şekilde yazın.

      murat murat (12492)