Bilgisayar Açıldıktan 2 dk sonra arama kutusu geliyor (Windows 7)

Bilgisayarım Açıldığında Arama Sonuçları Geliyor Ve Kapattigimda Tekrar Tekrar Geliyor Bazen Sorun Düzeliyor Ama Yine Aynisi Oluyor.

tacobey7 tacobey7 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klavyenin F3 tuşu bozulmuş vya basılı kalıyor olabilir mi? Bu sorun genelde F3 tuşu basılı kaldığında ortaya çıkar. Desktop bilgisayar kullanıyoran klavyeyi çıkart öyle bir dene tekrar açılacak mı diye bakabilirsin.

    murat murat (12492)