Bilgisayar açıldıktan sonra Windows yanıt vermiyor hatası.

Bilgisayarımı açıyorum şifremi giriyorum sonra Windows ekranı geliyor ama uygulamalarım dahil hiç bir şeye tıklanmıyor görev yöneticisini dahi açamıyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım.

Windows 10 yanıt vermiyor beklerseniz yanıt verebilir yazıyor lütfen yardımcı olun.

kullanici604951 kullanici604951 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    explorer.exe'yi otomatik olarak açamadığı için yanıt vermiyora düşer. Görev yöneticisini Ctrl alt delete ile açmayı denedin sanırım. Sign out yaparak tekrar girmeyi deneyebilir misin?

    astrayos astrayos (141)