Bilgisayar acılırken hata alıyorum

Bilgisayarı çalistirdığımda "no physical memory is available at the location required for the windows boot manager,  The system can not contunie " gibi bir uyarı alıyorum bunun sebebi nedir ve nasıl cozebilirim.

mertsoneravc mertsoneravc (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC'deki RAM'i (birden fazlaysa RAM'leri) çıkar ve yeniden yerine/yerlerine tak. Slotunda iyice oturmasına dikkat et ve "tık" şeklinde bir sesle yuvasına sabitlenmesini sağla. Eğer problem devam ederse RAM slotunu/slotlarını değiştirerek yeniden tak ve birde öyle dene bakalım.

    Not: Donanımlar ile çalışılırken PC'deki güç tamamen kesik olmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)