Bilgisayar açılırken kapanıyor, nasıl çözebilirim?

Bilgisayarımın güç tuşuna basıyorum bilgisayar acilip 1 saniye sonra tekrar kapanıyor aradan 3 - 4 saniye geçtikten sonra tekrar açılıyor. Bazende görüntü gelmiyor VGA'ı çıkarıp takiyorum ondan sonra geliyor, nasıl çözebilirim?

krisjenner krisjenner (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güç kaynağının markası/modeli nedir? Güç kaynağında sorun olabilir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Marka everse 300 watt

      krisjenner krisjenner (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Sorunun güç kaynağından olduğunu düşünüyorum ama emin değilim. Yazılımsal olmadığı için daha fazla yardım edemeyeceğim, başka bir PSU ile deneyin. hydra 3 yıl önce