Bilgisayar açılırken, siyah ekranda kalıyor

Merhaba;

Uyku moduna alıp açtığımda kilit ekranı çıkıyor. Yani sanki tamamen kapatıp açmışım gibi "ASUS" yazısı çıkıp açılıyor. Bu da sorunlara yol açıyor. Bilgisayarın açılması için 10 dakika bekledim. Açılmadı. Bende "power" tuşuna basılı tutup bilgisayarı kapattım. Ancak açılırken " scanning...  //systempartition %100 complete" dedi. Fotoğraf çekemeden o yazı gitti. Bu neden olmuş olabilir?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce bende bu konuyu açmıştım bir bakarsan sevinirim

    cevaba gelince:

    birşey yaparken veya güncelleme yaparken sorun bulmus ve düzelmis demek

    bilgisayarınız açılırken shift tusuna basili tutunuz.güvenli moda geçin ve güvenmediginiz uygulamalari vb silin veya trojan vb virüs gireblir tema falan yükledin mi?

    Edit: bu sorun format atmanızı gerektirebilir.

    oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)