Bilgisayar açılışında CMD açılıp kapanıyor

Bilgisayarımı açışımda bazen cmd 1sn açılıp kapanıyordu fakat şimdi 3-4 tanesi ard arda açılıp kapandığında şüphelenmeye başladım virüs yok pc de mbytes felan sorun göstermiyor başlangıç uygulamalarını sileyim mi ne yapmam lazım?

selocan787 selocan787 (107)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Temiz önyükleme dener misin? Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    Virüs yok demişsin ama açılışta bir kaç tane cmd açılması normal değil. Belki virüs temizlenmiştir ama virüsten ya da zararlıdan kalma bazı açılış komutları kalmıştır.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hocam özel mesajlara bakabilirseniz çok sevinirim selocan787 5 yıl önce