Bilgisayar açılıyor ancak ekranı açılmıyor

Acer marka laptop kullanıyorum masaya kola döküldü ve laptopun altına gitti yaklaşık 5 dk sonra bilgisayar kendiliğinden kapandı şimdi açıyorum güç ışığı yanıyor ancak ekran gelmiyor

acelepci acelepci (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Keşke o sakarlık sonrası PC'yi kapatsaydın, pili ve şarj adaptörünüde çıkararak alt kapağı açıp iyi bir temizlık yapsaydın. Temizlikten ve rutubetin kurumasını sağladıktan sonra açsaydın, hiçbir problem olmaz laptop normal çalışmaya devam ederdi.

    Artık geçti elbette ama bu senin için bir tecrübe olacaktır, olmalıdır.

    Laptopta elektronik bir bozulma olabilir. Bir teknik servise göstermelisin.

    Geçmiş olsun.

    temmuz temmuz (12505)