Bilgisayar aciliyor fakat pxe mof exiting hatasi

Bilgisayarin hard diskini degistirdim fakat simdide pxe-mof exiting pxe rom

Reboot and select proper boot device

Or insert boot media in selected boot device and press a key

Hatasi aliyorum lutfen yardim edin

ramazancatak ramazancatak (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bazen sadece siyah ekranda kaliyor lutfen yardim edin bana

    ramazancatak ramazancatak (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayara takılı USB harici disk, bellek ve CD/DVD varsa önce bunları çıkar. Sonra BIOS ayarlarına girerek bu ayarları default (varsayılan) hale getir (Önce f9 ve enter, sonra f10 ve enter).

      Yukarıdakileri  dene, başka bir problem yoksa düzelir.

      Eğer düzelmezse kasayı açarak yeni taktığın HDD ile alakalı kabloları kontrol edersin. Düzgün takılmamış olabilir.

      temmuz temmuz (12505)