Bilgisayar Açılmıyor

Arkadaşlar Böyle Bir Hata Alıyor Masaüstü Bi Bilgisayar

ctrl+alt+delete basında birşey çıkmıyor

http://hizliresim.com/yV2P2L

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşletim sistemi bulunamıyor.

    Windows yükleme (kurulum) DVD'si ile başlatılarak tamir edilebilir, bu şekilde düzelme sağlanır.

    Not: Bu arada DVD sürücü gözünde herhangi bir medya (DVD,CD) unutmuş olabilirmisin? Bazı hallerde bu şekil unutmalarda problem olabiliyor. Bunu kontrol etmelisin. Birde USB yuvalarında takılı herhangi bir alet veya sürücü varsa onlarıda çıkartır, öylede denersin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl Yaparız Onu Windows7 Dvdsi Var nizi666 7 yıl önce
    • Paylaştığın resimde CD/DVD'den başlatmak için herhangi bir tuşa bas yazıyor. Sen hele DVD'yi sürücüye tak ve başlat önce. Oradan boot olması lazım. Eğer olmazsa BIOS ayarlarından DVD sürücüyü öncelikli boot olarak seçersin. Önce DVD'yi takarak bir başlat, görelim ne oluyor. temmuz 7 yıl önce