BİLGİSAYAR BAĞLANINCA İNTERNET GİDİYOR

Sorunum şu.Bilgisayardan baglandigim zaman internet dsl ile beraber gidiyor.Ama bilgisayari kapatinca geri geliyor.Ayrica bilgisayarin ethernet kablosunu cekincede geri geliyor.Amabu sorun bilgisayar acikken oluyor.Bir suphem var.Bilgisayarim windows 10.Her girmemde :E(bende d yerine e var.) diskini tariyor ve bu taramayi kac kere yapmasina ragmen surekli yapmaya devam ediyor.Bu sorundan olabilirmi acaba ??

turansmsk11 turansmsk11 (16)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorun daha çok modemden kaynaklı gibi. Ben de vaktiyle yaşamıştım, teknik servise bunu bildirdiğimde modemin yazılımının güncellenmesi gerektiğini söylediler. Size de ilk önce modeminizin yazılımını güncellemenizi, daha sonra hala aynı sorunu yaşıyorsanız teknik servisle görüşmenizi tavsiye ederim.

    Modeminizin tam marka ve modelini belirtirseniz yazılım güncellemesi konusunda yardımcı olabilirim.

    omercik omercik (9418)