Bilgisayar Başlangıç Onarımı Hatası Nasıl Çözülür ?

Merhaba,

Bilgisayarım açılışta sürekli "Windows Hata Kurtarma'"yı açıyor ve her defasında hangisine(Windows Normal Olarak Başlat - Başlangıç Onarmayı Başlat) basarsam basayım her zaman başlangıç onarımına atıyor(Bu süreç çok geç oluyor bilgisayar başlangıç onarımını açana kadar 30-40 dk geçiyor). Başlangıç onarımı açıldığında ise onarım hatası veriyor internet üzerinden araştırmalarımda komut istemi üzerinden işlemler gerçekleştirebiliyormuşuz fakat ben komut istemini açınca hem disklerimi görmüyor hem sistemi görmüyor. Diskimin içerisinde ailevi fotoğraflar olmasa fazla önemsemeyeceğim fakat ailenin fotoğraf arşivi harddiskte olduğu için benim için çok önemli veri kurtarma merkezleri ücretleri 400 tlden başlıyor evet çok önemliyse paraya kıyılır ama en azından bir yolu var ise yol gösterirmisiniz veya alternatif önerileriniz nelerdir ?

recluse recluse (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce bir soruda mavi ekran verdiği için açılmayan bilgisayardan nasıl veri kurtarılır? konusuna değinmiştim. Belki işinize yarayabilir

    omercik omercik (9418)