Bilgisayar boştayken GPU %100 kullanılıp %0'a düşüyor, çözümü nedir?

Herhangi bir mining virüsü bulunamadı ve 3 defa temiz format atıldı.

Sistem bilgilerim:

  • Anakart: MSI X399 Gaming PRO Carbon AC
  • Ekran kartı: RTX 3060
  • İşlemci: AMD ThreadRipper 1920X
  • RAM: 16 GB
kullanici987504 kullanici987504 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Görev yöneticisini açtığın zaman %100 olarak gösterir fakat görev yöneticisi kendine geldiği zaman değerler bir anda düşer. Bu yazılımsal bir olay yani bilgisayarında sorun yok. Eğer sorun olduğunu düşünüyorsan MSI Afterburner ile sıcaklık kontrolü yap.

    MSIAfterburnerSetup.zip

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Ne yaparken oluyor? Görev yöneticisinde böyle oluyorsa normal.

      hydra hydra (3800)