bilgisayar bu oyunları kaldırır mı?

Merhaba bilgisayar bu oyunları kaldırırmı acaba

sistem özellikleri

Windows xp

İntel pentium M

500 gb harddisk

2 gb ram

1 gb ekran kartı nvidia geforce 9500gt

ve buda oyunlar

gta 4

max payne 3

hearts of iron 3

Counter strike global offensive

league legends

evet bu tür güzel oyunları kaldırırmı cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu oyun bilgisayarımda çalışır mı sorunuza güzel bir cevap var: Can you run it nedir, nasıl kullanılır?

    Bu sitede tek tek istediğin oyunları seçip bilgisayarında çalışır mı kontrol edebilirsin.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • merhaba bilgisayarı daha satın almadım bunu belirtmek isterim ardavarol 6 yıl önce
    • @ardavarol o bilgisayardan beklentin yüksek olmasın. Özellikle oyun anlamında pek çok oyun çalışmaz. murat 6 yıl önce