Bilgisayar da dosyaları sildim internet olan tüm programlar gitti ne google nede ınternet Explorer giremiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Bilgisayardan tüm dosyaları sildim suan golgle dahi hiçbir uygulami kulanamiyorum

kullanici298285 kullanici298285 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayardan sisteme ait veya internet tarayıcıları ile ilgili bazı dosyaları silerseniz böyle bir sorun çok doğal. En temizi format atmak.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      Sadece sorun internete erişim programlarının silinmesiyse, telefondan Chrome indirip bilgisayara atabilirsin.

      Telefondan Chrome, Firefox gibi bir tarayıcı indir. Telefonu kablo ile ya da Bluetooth ile bilgisayara bağla. Oradan da indirdiğin dodyası bilgisayara at.

      Bu karışık geldiyse bir arkadaşından senin için Chrome tarayıcısı indirmesini iste. USb bellek ile senin bilgiayarına getir ve kurulum yap.

      alattin alattin (16999)