Bilgisayar, Denetim Masası

Bilgisayar öğesini ve denetim masasını geri dönüşüm kutusu gibi masaüstüne taşımak istiyorum.Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

komando82 komando82 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    windows 7 de ise başlat menüsü ve denetim masasına sag click orada da masaüstünde göster

    windows 8 de ise metro arayüzünden dosya ismini aratarak alt taraf da dosya konumunu aç yaparak erişebilirisiniz.

    melihrock melihrock (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Başlata tıklayın , denetim masası ikonuna sağ tıklayın ve masaüstünde göster deyin. Bu kadar.

      kenanftl kenanftl (98)
      9 yıl önce cevaplandı

        Peki windows 7 de bilgisayarım öğesini nasıl masaüstüne taşıyacağım?

        komando82 komando82 (1)
        9 yıl önce cevaplandı

          Wndows 7 ve 8/8.1:

          1- Masaüstü sağ tık menüsünden "Kişiselleştir" arabirimini aç.

          2- Arabirim sol bölüm üst kısmında "Masaüstü simgelerini değiştirin" komutunu tıkla.

          3- Açılan arabiririmden tercihlerin için gerekli kutuları işaretle ve Uygula/Tamam düğmelerini tıkla.

          Windows XP ve Vista:

          Boşver onları, miadları doldu artık.Windows 10 bile yola çıkmışken.. Değilmi ya?! :-)

          temmuz temmuz (12505)