Bilgisayar Durduk Yere Takılma ?

Virüsmü Girdi ?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Durduk yere Takılma problemi için Çözüm Aşağıdadır:

    Nedenleri : 1- Bilgisayarınıza Virüs Girmiş Olabilir

    2- Bilgisayarınızın Sistemi Arizalanmis Rami isinmis İşlemcisi yanmiş Olabilir

    3- Bİlgisayarınızdaki gereksiz programlar arka plan da çalışıyorsa onlari kapatın

    çözümleri :

    1 - Anti Malware Programi indirip PC nize Tarama Yapın yaptıktan sonra virüs olarak algiladigi seyi siliniz.

    Anti Malware : http://www.gezginler.net/indir/malwarebytes-anti-malware.html

    2 - Raminiz isinmiş ise Yerine Yenisini Almakdir Ama ramin Yenisi Almadan önce Örnegin 2 GB Ram ise 4 GB Ram ALmak istiyorsaniz Ekran kartini işlemcisini Ana Kartını Da Değiştirmek gereklidir

    3- CTRL+ALT+DELETE tuşuna Basıp > Görev Yöneticisi > Arka Planda Çalışan Gereksiz Program Varsa onlari kapatin Eğer Kapatacagınız program Sistem Dosyası ise Kapatmamanızı öneririm.

    huseyinking huseyinking (-50)