Bilgisayar ekranı enine doğru genişledi

Windows ve oyunlarda hep ekran enine yayık oldu. Windows ta bişeyler yaptım oyunda iyi performans alayım diye sonra böyle oldu neler yaptığımı tam hatırlamıyorum yardımcı olurmusunuz ?

melih41 melih41 (1)
3 yıl önce sordu

  • ben oyunda yüksek performans için birşeyler yapmıştım ama hangisinden sonra böyle oldu hatırlamıyorum neler yaptığımıda hatırlamıyorum pc sıfırladım düzelmedi ekran kartı driver sildim yükledim olmadı melih41 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Çözünürlük kaç ?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

  • böyle https://hizliresim.com/CMpDP9 melih41 3 yıl önce

Aygıt yöneticisinden baktığında görüntü bağdaştırıcılarının altında ne görünüyor? Senin donanım kimliğin NVIDIA GeForce GTX 1070 ekran kartını gösteriyor bunu orada görüyor musun?

Aygıt yöneticisine git NVIDIA GeForce GTX 1070 ekran kartını çift tıkla. Sürücü sekmesine gel.  Sürücüye geri dön butonuna tıkla. Neden geri alıyorsan seçeneklerinden birini seç ve geri dön.

murat murat (12492)
3 yıl önce cevaplandı

  • evet görüyorum melih41 3 yıl önce
  • @melih41 cevabıma ek yaptım bunu dener misin? murat 3 yıl önce
  • butona tıklanılmıyor melih41 3 yıl önce
  • Peki sürücüyü kaldır ve bilgisayarı yeniden başlat bakalım ne olacak @melih41 Windows otomatik bulup yüklesin. murat 3 yıl önce
  • ben ekran kartına birşey yapmadım sorun işlemcide gibime geliyor görüntü zaten gpu çıkışlı gibi oluyo oyunda ekran ve gpu seçenekleri var. ikisindede görüntü ayrı ama artık ikisindede gpu çıkışlı gibi şuan online dersteyim bitince yaparım dediğini melih41 3 yıl önce
  • dediğinizi yaptım düzelmedi. Ben işlemciye windowstan birşeyler yapmıştım performansı artsın diye işlmeciyi sıfırlama gibi bir şey yapabilirmiyim o zaman düzelir belki melih41 3 yıl önce
  • @melih41 ekranın fotosunu çekip atar mısın? Tam olarak ne görüyorsun görelim. murat 3 yıl önce