Bilgisayar flash diski algılıyor ama Bilgisayarım'da gözükmüyor

Bilgsayara flash belleği taktığım zaman ses geliyor fakat flash görünmüyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

  • @veysi2023 peki aygıt yöneticisine girince herhangi bi uyarı simgesi var mı usb ile ilgili ? ybaskin34 5 yıl önce
  • @veysi2023 başlattan arama yerine " bilgisayar yönetimi " yaz ardından sol tarafta altta " disk yönetimi " çıkıyor oradan senin disk görünüyorsa seç ve sağ tık yaparak açmayı dene. ybaskin34 5 yıl önce
  • @veysi2023 bunları bi dene olmadıysa akşam başka çözüm önerileri yazacam.. ybaskin34 5 yıl önce
  • diskler var fakat hangisinin usb olduğunu anlayamadım veysi2023 5 yıl önce
  • sorunu buldum, sorun flash belleklerdeymiş veysi2023 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Senin flash belleğin hangi markaysa orada flash belleğin markası yazar, benimde başıma geldi benim sorunum bilgisayarın usb girişlerde bozuk çıktı. Tamirciye git sor ne dicek.

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce cevaplandı

  • sorun flash belleklrdeymiş veysi2023 5 yıl önce

sorunu @farurhenho uzmanımızın yardımı ile çözdüm, sorun flash belleklerdeymiş

veysi2023 veysi2023 (149)