Bilgisayar flash diski okumuyor

Fat32 4gb büyük dosya almadığı için bir program yardımıyla dosya attım. Başarı ile atıldı dedi çıkarttım flash diski taktım playstation 3'e fakat okumadı. Sonra bilgisayara taktım ve altta "bu aygıt daha hızlı çalışabilir" gibi bir yazı çıktı.

Neyse bilgisayarıma girdim gözükmüyor, başka bilgisayarda denedim yine gözükmüyor.

16 GB'lık başka bir flashı denedim anında okudu. Bozulan flash diskim 32 GB.

Takıyorum 1 saniye durup geri kayboluyor. Ne yapmalıyım?

ryderr41 ryderr41 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Okumayan flash diskinizi bilgisayara takın. Daha sonra bilgisayarınızın arama bölümüne diskmgmt.msc yazıp gelen pencerenin olduğu gibi bir fotoğrafını buraya bırakabilir misiniz?

    EDİT: Kullanıcının FAT32 flash diske dosya atmak için kullandığı program flash diske zarar vermiş. Bu bilgisayar bölümünde ve Disk Yönetiminde görünmüyor. USB sürücüleri kaldırılıp yeniden yüklendi fakat buna rağmen sorun düzelmedi. Bilgisayar flash diski hiçbir şekilde algılamıyor. Yazılımsal olarak yapılacak bir şey yoktur. Gerekiyorsa donanımsal müdahele yapılmalıdır.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Attım hocam lütfen belki bir çözümü vardır .. içim içimi yiyor 60 lira verdim 1 hafta önce ağlıyorum resmen ryderr41 6 yıl önce

    ryderr41 ryderr41 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sorunu hallettin mi aynısı bende var. krsn 6 yıl önce