Bilgisayar FPS Yükseltme programı var mı?

Bilgisayar kasıyor

Kasmaması için ne yapmalıyım ?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar PC Kasıyorsa kasmaması için milyonlarca yöntem vardır

    ilk önce biz programsız yöntemini uygulayacağıız

    ADIMLAR

    1.1 İlk önce Bilgisayara sağ tıklayıp özellikler diyoruz

    1.2 Gelişmiş > Performans

    1.3 EN iyi performanss için ayarla diyoruz

    1.4 Eğer Windows görünümü klasik olduysa XP için masaüstüne sağ tıklayıp özellikler deyip görünümden ayarlayabilirsiniz Win 7 için ise masaüstüne sağ tıklayıp kişiseleştir diyip bir tema seçebilirsiniz

    1.5 = Şimdi Gereksiz progrramları silmeye geldi Gereksiz programları sileceksiniz

    1.6 Eğer porgramlar silemiyorsanız IQBIT Uninstaller i indirmenizi tavsiye ederim , Unlockeri da silinmeyen klasörü silmek için

    1.7 Başlat > Çalıştır > %Temp% Yazıp Hepsini siliyoruz, Başlat > Çalıştır temp Yüzdesiz yazıp siliyoruz

    1.8 program indirerek silmeye geldi

    TAVSİYE EDİLEN TEMİZLİK ve MALWARE PROGRAMLARI
    MALWARE
    Combofix

    ADW Cleaner

    RogueKiller

    TEMİZLİK:
    ADvanced System Care

    CCleaner

    Bu kadar dır Bu işlemleri yaparak bilgisayarınızı %21 Kadar FPS arttırabilirsiniz

    nvidiagtx nvidiagtx (690)