Bilgisayar Geç Açılıyor

Arkadaşlar 2 gündür bilgisayarımın açılmasında yavaşlama var eskiden 20 saniyeye falan açılırken şimdi 2-3 dakkayı buluyor açılması açılırken otomatik açılarn programlarıda kapattım sadece antivirüs programım var ve bilgisayarın kendi ismiyle olan birşey var bunun başka bir çözümü varmıdır
Not: Windows 8

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızın geç açılma sebepleri

    1 ) internetten indirdiğiniz bir program olabilir kaldırın

    2 ) virüs olabilir tarama yaptırın https://www.malwarebytes.com/mwb-download/

    3 )  başlat / cmd exe sağtıklatın yönetici olarak açın bu kodu yapıştırın   chkdsk C: /c   ve entra basın

    4 ) önceki birtarihe  sistem geri yükletme  yapın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler nizi666 7 yıl önce
    • sorun devam ederse yazarsınız candan 7 yıl önce