Bilgisayar geç açılıyor

Merhaba arkadaşlar bilgisayarım hata verdigi için mecburiyetten format attım atmayı bilmiyodum biraz kurcaladım boot ayarlarından falan bişeyler açtım galba herneyse format attım herşeyi halletim ancak şöyle bi sıkıntım var güç düğmesine bastıgımda bilgisayarın marka logosu geliyo hemen altında kutucuk var uzun soldan sağa doğru doluyo mavi renkte ardından bi ekran geliyo siyah bişeyler yazıyo ondan sonra w8 simgesi cıkıyo ardından yine ekran simsiyah oluyo sonradan masaustu acılıyo baya bekletiyo açıkcası geneldede kasma oluyo drop falan giriyo aradada mavi ekran hatası veriyor neden kaynaklı olabilir acaba root menuden falan bişey acık oldugundan falanmı bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

tlga123 tlga123 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Temiz bir format atılmamış olabilir. Eğer önceki windows sürümünü yükseltmek için format attıysanız bilgisayarınız yükleyeceğiniz windows gereksinimlerini karşılamıyor da olabilir.

    krofosyonel krofosyonel (1)