bilgisayar hackleme

-3

merhaba arkadaşlar bilgisayar hacklemek istiyorum sadece deneme amaçlı evde 2 tane bilgisayar var trojan veya uğraş olmadan karşı bilgisayarı nasıl hackleyebilirim

ardaq ardaq (-85)
7 yıl önce sordu

  • bu tür sorulara uzmenım nette cevap veren olmaz zamanınzı burda harcamayın diğer form sitelerine bakın candan 7 yıl önce
  • teşşekür ederim ardaq 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Uzmanım nette bu tür soruların dile getirilmesi doğru bulunmuyor

tahatugyan tahatugyan (1206)
7 yıl önce cevaplandı

  • teşşekür ederim bilginiz için ardaq 7 yıl önce