Bilgisayar her açıldığında devre dışı bıraktığım program yinede açılıyor.Çözümü nedir ?

Merhaba.

Windows 10 64 bit kullanıcısıyım.Microsoft Teams uygulamasını sitesinden indirip kurdum.Görev yöneticisi başlangıç kısmından devre dışı bıraktım.Lakin bilgisayarı her açtığımda microsoft teams yinede açılıyor.Bunu nasıl deaktif ederim.

Şimdiden Teşekkürler...

justhief34 justhief34 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    .Microsoft Teams' denetim masası>program ekle veya kaldır seçeneğinden kaldırdınızmı bunun için şu adımları uygulayın

    Görev çubuğundaki Teams simgesine sağ tıklayıp Çık seçeneğini belirleyerek Teams'den çıkın.

    Windows 10’da ara kutusuna Denetim Masasıyazın ve uygulamayı çalıştırın, Program kaldır'ı ve ardından Microsoft Teams'i seçin. Microsoft Teams'i vurgulayarak Kaldır'a tıklayın.

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @gorele28 Yalnız ben uygulamanın bilgisayardan kalkmasını istemiyorum.Uygulama bilgisayarda kalsın lakin başlangıçta otomatik olarak açılmasın.Yine aynı işlemlerimi yapmam gerekiyor ? justhief34 4 yıl önce

    Buradaki gibi yapabilirsin: Microsoft Teams nasıl kaldırılır?

    Programlardan hem Microsoft Teams hem de  Teams Machine-Wide Installer uygulamasını kaldırman gerekiyor.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @murat Yalnız ben uygulamanın bilgisayardan kalkmasını istemiyorum.Uygulama bilgisayarda kalsın lakin başlangıçta otomatik olarak açılmasın. .Ayrı zamanda program ekle veya kaldır da Teams Machine-Wide Installer uygulaması yok justhief34 4 yıl önce
    • @justhief34 Windows 10 arama bölümüne Başlangıç yaz. Çıkan başlangıç penceresinde Microsoft Teams durumunda ne yazıyor? Açık mı kapalı mı? murat 4 yıl önce
    • @murat kapalı. justhief34 4 yıl önce