Bilgisayar her açıldığında hata olarak ekrana çıkan Unknown Hard error hatası nasıl düzeltilir?

Bilgisayarı her açtığımda Unknown hard error hatası veriyor ne yapmalı?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herkese iyi günler! başlıktaki gibi bir sorunun çözümünü göstereceğim

    • Öncelikle cmd(komut istemi) ni açıyoruz ve çıkan yere sfc/scannow yazıyoruz.

    bu işlem 1-2 saat sürebilir diskinizin hızına bağlı

    • Windows tuşu+R tuşuna aynı anda basın çalıştır komutuna msconfign yazın ve bilmediğiniz hizmetleri kapatın
    • Bir önceki işlemdede yaptıgıkız gibi win+R tusuna basiyoruz. çalıştıra %temp% içindeki bütün dosyaları siliyoruz bunlar gereksizdir.
    • çalıştırı tekrar açıyoruz ve regedit.exe yazıp açıyoruz. şu yolu takip edin HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows sağ panele bakın Load adlı bir isim  varsa SİLİN.
    • ve Son olarak da Driverlerinizi güncelleyin..
    temmuz2004 temmuz2004 (47)