Bilgisayar her başladığında Chrome açılıyor.

Arkadaşlar bu da bugünkü son sorum.

Hepsi de ihtiyacım olan şeylerdi.

Şimdiden sizlere çok teşekkür ederim.

Başlangıç programlarından devre dışı bıraktığım halde ne zaman bilgisayarımı açsam saniyeler sonra Chrome açılıyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

jottway jottway (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sadece Chrome tarayıcımı açılıyor? Chrome ile beraber bir site açılıyor mu?

    Altta Chrome'u kapatıp açınca kaldığın yerden devam etme ayarının nasıl kapatılacağını sormuşsun. Şu adımları uygula:

    • Chrome tarayıcıda adres satırına şunu yaz: chrome://settings/onStartup
    • Daha sonra gelen seçenekler arasından "Yeni sekme sayfasını aç" seçeneğini işaretle ve bilgisayarı yeniden başlat
    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ne yazık ki hatırlamıyorum. Sonraki aç kapa'da bunu öğrenirim.

      Fakat şöyle bir şey de var.

      Diyelim ki Youtube ve Facebook'ta biraz gezindim ve tarayıcı kapatıp biraz film izledim.

      Sonra tekrar Chrome'u açayım dedim.

      Açtım.

      Facebook açıldı.

      Yani chrome u kapatsam da ziyaret ettiğim son sayfa açılıyor tıkladığımda.

      jottway jottway (2)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Chrome'u kapatıp açtığında kaldığın yerden devam etmesi bir hata değil, Chrome ayarlarından bunu kapatabilirsin istersen. Ama önemli olan bilgisayarı açınca Chrome ile beraber bir site açılıyormu (açılırsa hangi site açılıyor) bunu bilmemiz gerekli. Ona göre tavsiyeler verebiliriz @jottway omercik 6 yıl önce
      • Tamam çok sağolun. Yanlış hatırlamıyorsam yine ziyaret ettiğim son sayfalar açılıyordu yine. Şu an ayarlardayım. Dediğinizi nasıl yapabiliriz? jottway 6 yıl önce
      • Mesajıma nasıl yapılacağını ekledim @jottway omercik 6 yıl önce