Bilgisayar hiçbir bluetooth cihazı görmüyor.

Merhaba, geçenlerde kablosuz bir kulaklık aldım ve telefon üzerinden kullanmaya başladım. Daha sonra kulaklığı bilgisayara da bağlamak istedim ancak pc nin bluetooth unu açıp cihaz aratmaya çalıştığında kulaklığı bulmadığı farkettim, bulması için baya bekledim. Daha  sonra bunun kulaklıkla ilgili bir problem olduğunu düşündüm. Bu sefer telefonumu bağlamayı denedim ancak onuda bulmadı. Yani kısacası bilgisayar hiçbir bluetooth cihazı bulmuyor. Bazı araştırmalar yaptım ama çözümlerini de denediğim halde hiçbiri işe yaramadı. Eskiden windows 8.1 kullanıyordum böyle bir sorun yoktu şimdi ise windows 10 kullanıyorum ancak bu hata can sıkıyor. Cevabını en yakın zamanda ileteceğinize eminim :)

kaanylmz kaanylmz (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorun çözüldü.

    kaanylmz kaanylmz (3)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl çözdüğünü anlatırdan seviniriz darkcrak 3 yıl önce
    • bilgisayarın kendi sitesinden bluethoot sürücüsünü indirdim bu sefer çalıştı, daha önce yapmıştım ama olmamıştı bu sefer oldu. kaanylmz 3 yıl önce