Bilgisayar için barkod okutma programı var mı?

Telefonlarda barkod okutmak için bir sürü program var. Win8 bilgisayar için böyle bir şey var mı?

melisadeveli melisadeveli (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bu işler için geliştirilmizş yazılımlar var örnek olaran BU linke bakabilirsiniz

    kaancakal kaancakal (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      PC için aslında böyle bir programa gerek var mı emin olamadım. Barkod okuyucu cihaz bu işi otomatik yapiyor, az olmasının sebebi bu olabilir.

      Yani barkod okuyucuyu ile okuttuğunuz barkodun değerini her hangi bir yere yazıyor, Word, not defteri, Excel gibi.

      Telefonun asıl amacı barkod okumak olmadığı için, çeşitli yazılımlar ile bu amaca uygun hale getiriliyor.

      cemkara cemkara (4215)