Bilgisayar İle İlgili Program

Merhaba,

Bilgisayar Performansını Artıracak Programlar Önerir Misiniz?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ADVANDEC SYSTEM CARE 8 Pro İndir Pc ni Hızlandırır Ve En üs düzeyde kalmasını sağlar

    Eğer performans yükseltmek istiosan DRİVER BOSTER indir KArdeşim:D

    furkan35ksk furkan35ksk (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Advanced System Care 8 kullanıyorum zaten.Drivet Booster'da performans değil ; sürücülerin güncelliğini kontrol ediyor :) ahmetsamil 9 yıl önce