Bilgisayar İle İligili Program

Merhaba arkadaşlar.

Ben Casper Nirvana laptop kullanıcıyım.Bilgisayarımda Eset Nod adlı programın tam sürümü mevcut.Fakat ben bilgisayarım için ;

*Hızlandırıcı

*Tarayıcı

*Virüs Korumacı

*Ram Temizleyici

*Güçlendirici

bir program istiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim :)

ahmetsamil ahmetsamil (268)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunların hepsini bir programda bulursan banada haber ver dostum :) fakat hızlandırıcı temizleyici güçlendirici olarak CCleaner tam sürümünü öneririm  . zaten virüs programın varmış :)

    blackheaven blackheaven (728)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Bi programda aramıyorum.2/3 tanesi aynı programda olsa yeter.Ccleaner zaten mevcut bilgisayarımda. ahmetsamil 9 yıl önce

    Bilgisayarların vazgeçilmesi bakım,onarım,diskbirleştirme,sistemkoruma.ram işlemci temizliği,oyuncular için turbo mode özelliklerininde bulunduğu bir çok tools var.

    Popüler olanlardan bazılarının isim listesi:

    Advancedsystemcare,Avgpctuneup,Wisecare365,Glaryutilities,Winutilities,Nortonutilities,Acebyteutilities,Superutilities,Comodosystemutilities.

    Alttaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz kolay gelsin.

    Norton utilities
    AVG PC Tuneup
    Glary Utilities
    Wise Care 365

    Advancedsystemcare

    forjest forjest (101)