Bilgisayar kablosuz ağ sorunu

Merhabalar.

Benim bir haftadır pc ile bağlandığım wifide bir problem var. Daha doğrusu pcde bir problem var çünkü telefondan bağlandığımda aynı sorunla karşılaşmıyorum.

Sorunum söyle bilgisayarım wlasa bağlandı gözüküyor fakat internet amblemine bastığımda sayfa açılmıyor. Bazen internet erişimi yok diyor ve wlas simgesi olan dişlere tıkladığımda bağanabileceğim internet bağlantıları açılmıyor. Bilgisayarı yeniden başlattığımda bazen düzeliyor bazen de düzelmiyor. Bilgisayarımda olan bir virüs programının satın almam için virüs gönderdiğini düşünüp kaldırdım ve bir süre düzeldi fakat aynı aksaklık hala devam ediyor. Eseti yükledim ve bir işe yaramadı ne olduğu ve ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

muge111 muge111 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    eset prgramı proxy ayarlarını bozuyor

    başlat / aygıtyöneticisi / ağbağdaştırıcıları tıklat wireles N 1000 kaldır sil ve değişiklikleri tara sıfırlanmış olarak gelecektir modem şifresini yeniden ister girin düzelmesse yine yazın  çaresini buluruz

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • wireless n 1000 yok muge111 7 yıl önce