Bilgisayar kablosuz internete bağlanmıyor

Merhaba bilgisayarımda bağdaştırıcı seçeneklerinde sadece kablolu ağalar var kablosuz ağa bağdaştırıcısı yok bunu eski haline nasıl getire bilirim

Ekran kartım intel

stargladius stargladius (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Bir sistemde eski hale (problem öncesine) geri dönmek windowsun Sistem Geri Yükleme aracını çalıştırarak olur:

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Problemli sürücüden (sendeki problemli sürücü kablosuz ağ bağdaştırıcısı sürürücüsü olduğuna göre, ondan) geri dönmek aygıt yöneticisinde sürücü satırı üzerinden sağ tık menüsünden "Sürücüye geri dön" bağlantısı tıklanarak yapılır (Aynı geriye dönme yine sağtık yolundan giderek sürücü özelliklerindende yapılabilir).

      Yada problemli sürücü sistemden kaldırılır,  doğru ve tam uyumlu sürücü yeniden yüklenir.

      temmuz temmuz (12505)