Bilgisayar Kapalıyken Sarj Oluyor Açılınca Kesiliyor

MERHABA ARKADAŞLAR CASPER NİRVANA A15FB LAPTOP SARJ OLUYOR AÇIYORUM BİLGİSAYARI 5 DK SONRA KAPANIYOR SONRA DENEDİĞİMDE İSE KAPALIYKEN OLUYOR AÇARKEN SES GELİYOR AMA AÇILMIYOR NEDEN

kullanici639137 kullanici639137 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Olasılıklar:

    • Bilgisayarın sarj soketinde kısa devre ola bilir veya arızalanmış ola bilir
    • RAM'ın da sorun ola  bilir fakat sürekli ses gelirdi bilgisayarından yani bippp.. diye
    • Bilgisayarını bir bilgisayarcıya götürmende fayda var senin yapa bileceğin bir şey yok bana sorarsan
    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Fiyat kaç lira tutar sence kullanici639137 4 yıl önce
    • Hiç bir bilgim yok :/ bilgisayarcıdan bilgisayarcıya değişim gösterir. Tahminimce 100 Tl fakat bu 50 tl de olur 200 tl de benim tahminim 100 daha önce böyle bir sorunla karşılaştım fakat baya eskiden :/ @kullanici639137 darkcrak 4 yıl önce