Bilgisayar kapatıp açınca oyun siliniyor

Bir oyun kuruyorum masaüstüne pc yi kapatıp açınca oyun siliniyor çözümü var mi

kullanici946611 kullanici946611 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka programlar veya dosyalarda benzer şeyler (silinmeler / kaybolmalar) oluyormu? Eğer oluyorsa sistemine ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmeden yada yanlışlıkla DeepFreeze programını veya bir benzerini (aynı işi gören bir başka programı) yüklemiş olabilirsin.

    DeepFreeze ve benzeri programlar PC kapatılarak yeniden açıldığında bir önceki oturumda yapılan tüm değişiklikleri (sistem ayarlarını, program ve oyun yüklemelerini, download edilen yada oluşturulan dosyaları) iptal eder ve siler.

    Eğer sisteminde üstte belirttiklerimde oluyorsa PC'ye son yüklemiş olduğun programları gözden geçir ve ne olduğunu bilemediğin programları kaldır, birde öyle kontrol et.

    temmuz temmuz (12505)