Bilgisayar Kasma Sorunu

Avast, Advanced SytemCare, CCleaner bunlari kullaniyorum ama bir faydasi yok bilgisayarim 2 saat kullanimdan sonra hemen donuyor bazen daha cabuk oluyor UZMANIM lutfen buna bir care hizlandirma programlari indirmem mi gerekiyor ne yapa bilirim? bu sorun 1 aydir var :(

kullanici803702 kullanici803702 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarı çürüten onlar zaten bende bir zamanlar kullanıyordum şuan sadece windows'a bıraktım bilgisayarı hiçbir harici bir program yok. Öncelikle bilgisayarını bi tam virüs taramasından geçir , ardından disk birleştirme yap , güncellemelerinide tam olarak yap. Sorunun çözülür büyük ihtimal . Çözülmezse recovery veya format köklü temizlik yapar ve artık kasmaz :)

    bcaggul bcaggul (117)