Bilgisayar Kendini Otomatik kapatıyor

Merhaba Uzmanım Net Ekibi

Ben Otomatik PC Kapatıcı diye bir program kurdum IObit bir uygulaması resmide aşağıdadır benim bilgisayara benim istemediğim kişilerde oturuyor bende onu engelemek amaçlı her zaman yaptım ve saat bellirledim  ama bi süre sonra bu canımı Sıkmaya başladı ve kaldırmak istediğim ama programın içinde o yaptığım işlemler görükmüyordu bu  zaman ayarını nasıl kaldırabilirim program kaldıramıyorumu çünkü kaldırmada görükmüyor

darkwob darkwob (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Programı tam anlamıyla bilgisayardan IObit Uninstaller aracılığı ile kaldırırsanız ayarlarda silinecektir sorununuz çözülmezse yazabilirsiniz

    abdulbaki abdulbaki (75)
    7 yıl önce cevaplandı

      hocam programı mı kople kaldırayım

      darkwob darkwob (1)