Bilgisayar oyundan atıyor, nasıl çözerim?

Pc güncel oyunları kaldıracak güçte ama pubgmobile ve steam orjinal pubg Farming Simülatör gibi oyunlardan atıyor.Yardımınızı bekliyorum

Windows 10 Pro 64 Bit İşletim Sistemi

Gigabyte H61 Anakart

Sapphire R7 370 4Gb 256Bit

İntel İ5 3470 İşlemci

8 GB Ram 1333 mhz Biri Soğutmalı Biri normal

320 GB Harddısk       600 Watt Power

kaptanbey kaptanbey (1)
5 yıl önce sordu

  • Windows 10 u senmi indirdin yoksa bilgisayarı aldığında windows 10 muydu ona göre cevap vercem darkcrak 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

ben indirdim microsoft un sitesinden sonra format attım win 7 win8 de de atıyor sistem bu gibi oyunlardan

kaptanbey kaptanbey (1)