Bilgisayar prize takılı açılmıyor

laptop bilgisayarım prize takılı açılmıyor suanda herşeyi baştan anlatayım.Bilgisayar prize takılıydı ama herhangi bir güç ifadesi yoktu sonra laptopun sarjı cok az kalınca bende kapattım birdaha açmaya calıstım açılmadı bataryayı falan cıkardım bekledim açılmadı.başka bir fişe gidip orada çalıştırdım açıldı giriş yaptım hoşgeldiniz yazısından sonra altta sisteminiz yetersiz kaynakla çalışıyor lütfen başka bir kullanıcı ile oturum açın dedi.bende sadece bir kullanıcı vardı  o yuzden birşey yapamadım.bataryayı cıkarıp taktım ışık yanmadı gittim başka bir fişe taktım bataryayı taktım 5 sn bir ılık yanıp söndü birdaha da bir şey olmadı yardım lütfen ne yapmam lazım?

kullanici341545 kullanici341545 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yeni bir adaptor bularak yada satın alarak dene, çalışacaktır.

    temmuz temmuz (12505)