Bilgisayar saçmaladı nasıl çözülür?

Merhaba,

Benim bilgisayarım windows 10 32 bitti, 64 bit yapmak istiyordum, internetten windows 10 64 bit buldum filashla attım. Format attıktan sonra sorun yoktu, 10 - 20 gün sonra bilgisayar saçmaladı, şuan format attım yiner düzelmedi. siz keylogger bulaşmış olarakl düşünüyorsunuzda ben sitelerre virüslü indirmeleri indirmedim ki bulaşsın. Allah rızası için bu sorunu çözün söyleyin.

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

  • Sen hiç detay vermemişsin ki? "Bilgisayarım saçmaladı" deyip bırakmışsın. Nasıl saçmaladı? Ne oldu tam olarak ters giden şey nedir? omercik 5 yıl önce
  • Kendi kendine yazılar yazıyor, kendi kendine ses açıyor , kendi kenine videoyu durduruyor. ilkaybaki16 5 yıl önce
  • yani format atmana rağmen aynı sorun devam mı ediyor? @ilkaybaki16 omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Keylogger bulaştığını kim söylüyor? Soruna böyle yazılmış bir cevap göremedim.

Yaptığı saçmalamayı cep telefonu ile videosunu çek, Youtube'a yükle, linki de buraya at sana zahmet. Görelim ne yapıyor oa göre yönlendirelim.

Keylogger,  klavyeden bastığım tuşları kaydeder ve email ile birilerine yollar.  Bahsettiğin şeylerin bununla alakası yok.

hakan hakan (15424)
5 yıl önce cevaplandı

  • @ilaybaki16 ozgurlol 5 yıl önce
  • Merhaba, benim pc'ye bağlı klavyem var ona başmışlar yanlısıkla kou açtım. kusura bakmayın. ilkaybaki16 5 yıl önce