Bilgisayar sıfırlarken oluşan hata nasıl çözülür

Bugün Ctrl Alt Delete kullanarak Casper marka windows 10 bilgisayarımı sıfırlamaya başladım. Sonrasında her şey düzgün giderken yaklaşık 2 saattir Scanning and repairin drive C kısmının %0 ın üstüne çıkmadığını fark ettim. Normalde bu kadar uzun süre 0 da kalması doğru mu yoksa bir şeyi eksik mi yaptım acaba

denizokantaspinar denizokantaspinar (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CTRL+Alt+Del kullanarak nasıl bilgisayarı sıfırladınız tam anlayamadım?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Ctrl alt delete sonra çıkan ekrandan sağ alttaki kapatma tuşuna basıp ordan yeniden başlatı seçtim daha sonra shift tuşuna basılı tutup sıfırlamaya başladım geceden beri bekliyorum 0 dan bir adım ilerlemedi en son uyudum şu anda mavi ekranda biraz bekleyin yazısı var işlem normal mi ilerliyor acaba denizokantaspinar 6 yıl önce
    • Resim atabilir misiniz? Telefonunuzla çekip hizliresim.com'a yükleyin ve linkini burada paylaşın. @denizokantaspinar omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho https://hizliresim.com/a19bl2 Şu anda bu şekilde yaklaşık 1 saat oldu denizokantaspinar 6 yıl önce
    • Çok garip gerçekten. Bu ekranı daha önce hiç görmemiştim. Biraz daha bekleyin. Peki o Windows yükleme ekranı geçti mi? @denizokantaspinar omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho ilginiz için teşekkürler fakat gecenin çok geç bir saatinde denediğim ve scanning and repairing ekranında çok uzun süre takıldığım için yatıp uyumayı tercih ettim sabah kalktığımda bu haldeydi denizokantaspinar 6 yıl önce
    • Biraz daha bekleyin. Eğer hala aynı olursa başka çözümler deneriz. @denizokantaspinar omercik 6 yıl önce
    • Teşekkürler yarına kadar olmaz ise ben buraya tekrar sizi etiketlerim aynı zamanda windows servisiyle de iletişim içerisindeyim çünkü. @farurhenho denizokantaspinar 6 yıl önce
    • Tekrar merhaba bilgisayarım şu anda açıldı fakat şöyle bir hata alıyorum DDE Server Window:explorer.exe-Sistem uyarısı şu anda ne yapmam gerekşyor? @farurhenho denizokantaspinar 6 yıl önce
    • Explorer.exe'de bir hata meydana gelmiş. CMD'yi yönetici olarak açıp sfc /scannow komutunu deneyebilir misiniz? @denizokantaspinar omercik 6 yıl önce
    • cmd penceresine erişimim yok sanırım çünkü klayveden wndows tuşuyla açamadım ayrıca ekranın altındaki araçlar çubuğuna erişimim yok başka nasıl açabilirim? @farurhenho denizokantaspinar 6 yıl önce
    • Bilgisayarınızın arama bölümüne cmd yazın ve karşınıza geldikten sonra sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştıra tıklayın @denizokantaspinar omercik 6 yıl önce