Bilgisayar Tam Açılacakken Kendiliğinden Kapanıyor

bilgisayarı power'e basarak açıyorum sonra tam masaüstü ekranı yüklenecekken bilgisayar kendini kaptıyor

( fakat mouse'nin ışığı yanıyor ) tekrar power tuşana basınca pc'yi baştan yükleyip açıyor .

bu problem neden kaynaklanıyor ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aşırı ısınıyor olabilir veya ram ile alakalı olabilir

    Ekran kartı driverle alakalı olabilr bu hata olmadan evvel bir tarihe sistemi geri al düzelecektir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      @candan tahmin ve tavsiyelerine ilaveten tahmin ve tavsiyem, güç besleme problemide olabilir. Desktop PC ise başka bir power suply, laptop ise yine başka bir uyumlu güç adaptörü ve/veya batarya ilede denersin.

      temmuz temmuz (12505)