Bilgisayar Tavsiyesi Gerekli

Selamlar,

Sizce aşağıdaki model alınır mı? (HP 1U9K8EA)

256GB SSD

8GB RAM DDR4

AMD Athlon Silver 3050U

Cihaz şu an 3500₺ civarlarında. Maksimum 4000₺ değerinde bilgisayar alabilirim. Laptop olması gerekiyor. Önerisi olan var mı?

Bir de 256gb ssd yerine 1tb hdd olan bir bilgisayar almak mantıklı olur mu?

ubeydeozdmr ubeydeozdmr (1)
3 yıl önce sordu

  • Dostum SSD ve Intel işlemciye sahip bir bilgisayar al derim. SSD çok fark yaratıyor. Eğer bir bilgisayar alacaksan almadan önce o bilgisayara yüklemek istediğin programların ve oyunların sistem gereksinimlerine bakmanı tavsiye ediyorum. sibermedia 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Amaç ney? Bu bütçe de oyun amaçlı bilgisayar bulamazsınız maalesef. 1 TB HDD yerine kesinlikle SSD alınmalı, mümkünse intel laptop tercih edin.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

  • Tavsiyeniz için sağolun, neden intel laptop tercih etmeliyim yani artıları nelerdir? ubeydeozdmr 3 yıl önce
  • Hangi amaçla kullanılacak? Ders amaçlı ise gayet yeterli @ubeydeozdmr hydra 3 yıl önce