Bilgisayar Tavsiyesi

Arkadaşkar benim pc bulmama yardımcı olurmusunuz ?

Şöyle Güzel Bir Pc Oynuycam En Ağır Oyun GTA V

Onun dısında ets. Lfs fln fülan Oynuycam

Güzel ucuza 1500 TLye kadar Yada 2000 Tlye kadar şöyle güzel bir pc

Hepsiburada olcak

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Selam kardeş 2 hafta önce bir sistem topladım kutuları, faturaları hepsi mevcut kasa içini dahi açmadım oyun bile yüklü değil 2100 TL'ye sana bırakayım. Yanında Windows 10 Pro Orijinal Lisansı'da var. Ne dersin?

    141414 141414 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Yok kardeş hazır sistem lazım bizimkiler izin vermez malgibiolan 6 yıl önce
    • toplanmış zaten şuan o bilgisayardan yazıyorum 141414 6 yıl önce