Bilgisayar telefonumu görmüyor ?

-1

Telefonumu usb kabloyla bilgisayarıma bağlamak istiyorum ancak tanımıyor. Başka kabloylada denedim ancak yine aynı.

ccvvbb61 ccvvbb61 (20)
10 yıl önce sordu

  • Bu tür sorularda lütfen daha detaylı bilgi verin. Telefonunuzun markası modeli gibi. murat 10 yıl önce
  • Telefonun markası yada model farketmez. Genel bi sorun. Sadece nokianın özel bir programı olduğunu biliyorum. taha6161 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu tür sorunlarla pek sık karşılaşılır. Bunun nedeni pek bilinmez kesin bir çözümü yoktur.Ama birkaç çözüm önereyim ;

1.Windows media player 11 'i yükleyin . Alakasız bir şey ancak çoğu zaman bu çözüyor.

2.Telefon nokia ise Nokia pc suite adlı programı yükleyin

3.Telefona telefonun markasına göre xxx_drive dosyasını yükleyip deneyebilirsiniz

4.Telefonun kabındaki kullanım klavuzuna bak bazı telefonların bu sorunuyla ilgili çözümleri yazabilir.

Yukarda yazdığım çözümler kesin değil ama ihtimali çok yüksektir denemeni tavsiye ederim. Saygılarımla...

taha6161 taha6161 (-99453)