Bilgisayar Temizliği Nasıl Yapılmalı ?

Genel temizlik Nasıl Yapılır

Nasıl yapılmalıdır ?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar Bu konumda sizlere GENEL TEMİZLİK NASIL Yapılır onu göstericem;

    1- ) Temizlik Yapmadan önce Antivirüs Programlarıyla Bilgisayarınızı Taratın Genelde Windows 10 kullananlar zaten Windows Defender ile Tariyorlar:

    Antivirüs Programlari;:
    1- Avast Antivirüs
    2- Avira Antivirüs
    , Dahasi Var...

    Her 3 Günde Bir Düzenli Olarak Bilgisayarınızı Tarayın.

    2 - ) Temizlik Programları :

    Biliyorsunuzki Bir çok temizlik programı var Ama Benim önerdiklerim Sizlere Daha iyi performans sağlayacaktır Kullandıgım Programlar;

    1- CCleaner : Benim Her Gün Kullandıgım Program Kullanımı Gayet Basit Ama Bilmeyenler için Resim Atacağim
    2- Advanced System Care : Gene Her Gün Kullanıyorum Kullanımı Gayet Basit Bilmeyenler için Resim Aticaktim fakat gerek duymadım,,,

    3- ) Kasa Temizliği :

    Bir Bilgisayar kullanıcısı AYDA 1 VEya 3 AYDA Bir Kasa Temizliği yapmalıdır aksi halde kasa sorunlu çalışacaktır

    Kasa Temizliği ile ilgili internette bir sürü video var

    Eğer bilgisayarınızı 5 yıl hiç kasasını temizlemesseniz Ahanda böyle olur

    Daha Fazla ekliyecektim onuda sonra eklerim

    nvidiagtx nvidiagtx (690)