bilgisayar toplama

arkadaşlar merhaba benim bilgisayar toplama ödevim varda. bilgisayar parçalarını topladım: anakart, işlemci, hard disk, ram, monitör, ekran kartı, klavye mouse, kasa,dvd rw, hoparlör parçalarını aldım. bunların yanında işlemci fanı, sata kablosu, termal macunu gibi parçalar aldığım parçaların yanında geliyor mu yoksa ekstradan mı almak gerekiyor.

ayhann ayhann (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, sadece termal macun gelmeyebilir. Diğer söyledikleriniz gelir. Zaten termal macun 15-20 TL bir şey alabilirsiniz.

    http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-ic-value-v1-thermal-macun.html

    emrekagan emrekagan (3)